konsultant ds. rekrutacji stałych, gdańsk

lokalizacja
gdańsk, pomorskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
doświadczenie
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Zarządzanie zasobami ludzkimi
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
zadaniowy

kontakt w randstad

aleksandra głowacka+48 603304008
numer referencyjny
/108/12/2018/AG - 55542

opis stanowiska

Do gdańskiego oddziału Randstad Professionals (dział rekrutacji stałych) poszukujemy doświadczonych specjalistów, którzy będą odpowiadać za samodzielną realizację projektów rekrutacyjnych.

Dołącz do nas, by codziennie podejmować nowe wyzwania!

oferujemy

  • międzynarodowe środowisko umożliwiające wykorzystywanie znajomości języka angielskiego
  • narzędzia, które każdego dnia będą wspierały i ułatwiały Twoją pracę
  • umowę o pracę z atrakcyjnym systemem premiowym
  • pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. dofinansowanie do karty sportowej, opieki medycznej, nauki języków obcych)
  • możliwość korzystania z wewnętrznych szkoleń z zakresu rekrutacji, sprzedaży i rozwoju kompetencji miękkich
  • usystematyzowany proces wdrożenia do organizacji

zadania

  • całościowe prowadzenie projektów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne i managerskie z obszarów takich jak: finanse, IT, SSC/BPO
  • aktywne pozyskiwanie kandydatów
  • nawiązywanie relacji biznesowych oraz współpraca ze stałymi klientami
  • poszukiwanie nowych i doskonalenie dotychczasowych metod poszukiwania kandydatów
  • możliwość uczestnictwa w dodatkowych projektach rozwojowych w strukturach firmy

oczekujemy

  • minimum roczne doświadczenie w obszarze rekrutacji end to end i zarządzania relacjami z Klientem
  • doświadczenie w realizowaniu rekrutacji stałych
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (poziom B2) - warunek konieczny
  • wykształcenie wyższe, mile widziane kierunkowe (psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi)
  • umiejętność budowania długofalowych relacji z Klientami i Kandydatami
  • znajomość narzędzi rekrutacyjnych i wiedza z zakresu aktywnego pozyskiwania Kandydatów
  • wielozadaniowość i dobra organizacji pracy
  • otwartość na nowe wyzwania i pozytywne nastawienie