konsultant funkcjonalny sap b1 (finance), warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Technologie informatyczne (IT)

kontakt w randstad

emilia wilk+48 605 122 395
numer referencyjny
/405/07/2018/EW - 52862

opis stanowiska

Znasz SAP Business One i chcesz pracować dla międzynarodowej firmy? Jeśli chcesz rozwijać swoje umiejętności pracy w języku angielskim, zapraszamy!

oferujemy

  • pracę w firmie będącej liderem na rynku nieruchomości na świecie
  • pracę w międzynarodowym środowisku - możliwość doskonalenia umiejętności lingwistycznych
  • umowę o pracę (stałą) - zatrudnienie przez Klienta
  • atrakcyjne benefity
  • rozwój zawodowy jako konsultant SAP B1

zadania

  • wsparcie pracowników w bieżących pracach z systemem SAP, głównie obszar finanse
  • praca z użytkownikami z różnych krajów, głównie rejony: Polska, Serbia, Chorwacja, Węgry, Bułgaria i Rumunia (około 100 userów)
  • uczestnictwo we wdrożeniach systemu SAP Business One, w roli konsultanta - obszar finanse

oczekujemy

  • doświadczenia w pracy z systemem SAP B1 minimum 2 lata
  • znajomości zagadnień finansowych
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • znajomość programu Crystal Reports
  • znajomości SQL