konsultant/ka ds. ryzyka bankowego, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Finanse, Ekonomia
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

martyna delura+48 697 502 885
numer referencyjny
/213/02/2021/MD - 68072

opis stanowiska

jeśli posiadasz wiedzę z zakresu finansów i ryzyka rynkowego, masz umiejętności w obszarze analiz ilościowych / ekonometrycznych oraz dobrze znasz język angielski a chcesz rozwijać się w najbardziej dynamicznym banku w Polsce, zaaplikuj!

oferujemy

  • pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku
  • pracę w systemie częściowo zdalnym a jeśli Twój dzień przypada na pracę w biurze, w nowoczesnym biurze na Powiślu
  • możliwości rozwoju, budżet na szkolenia
  • po okresie próbnym umowę na czas nieokreślony
  • pakiet benefitów
  • przyjazne środowisko pracy

zadania

  • wspieranie procesów ilościowych dla całej grupy Banku
  • praca procesowa w międzynarodowych zespołach
  • uczestniczenie w przygotowaniu strategii zarządzania ryzykiem
  • odpowiadanie za pozyskanie i jakość danych

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego- matematyczne, ekonomiczne, z obszaru IT i pokrewne
  • biegłej znajomość MS Office (Word, Excel z VBA)
  • znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2
  • doświadczenia w IRRBB i ALM
  • doświadczenie w pracy w jednostkach związanych z zarządzaniem, pomiarem lub raportowaniem ryzyka
  • zdolności analitycznych i umiejętności wyciągania wniosków na podstawie przeprowadzonych analiz
  • efektywnej współpracy w zespole i w sposób komunikatywny dzielenia się informacjami