kontrola jakości- umowa o pracę, stabilne zatrudnienie!, dąbrowa górnicza

lokalizacja
dąbrowa górnicza, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
5
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

marcin trójca+48 605577120
numer referencyjny
/46/10/2017/AMmarta - 47180

opis stanowiska

Jeśli lubisz wyzwania, szybko się uczysz i szukasz stabilnej pracy, dołącz do naszego zespołu!

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza Strzemieszyce

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie,
  • umowa o pracę tymczasową (opłacane składki ZUS oraz płatne urlopy),
  • dodatek do pracy w systemie 4 brygad,
  • bon żywnościowy o wartości 190zł,
  • możliwość stałego zatrudnienia u Klienta,
  • dodatkowe bonusy, dofinansowanie do karty sportowej i opieki medycznej, zniżki na zakupy on-line, bilety do kina,
  • dojazd do pracy z wyznaczonych kierunków ( Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Zawiercie),
  • możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia,
  • przyjazną atmosferę pracy!

Od Kandydata oczekujemy:

  • dyspozycyjności do pracy zmianowej (pn-pt 3 zmiany) lub w systemie 4 bryg.
  • dokładności w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

Zakres obowiązków:

  • odbieranie, obróbka oraz pakowanie gotowego detalu
  • kontrola jakości

PRZEŚLIJ SWOJE CV JUŻ DZIŚ LUZ ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA ROZMOWĘ 605577120

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)