kontroler finansowy z językiem niemieckim, węgliniec

lokalizacja
węgliniec, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Finanse, Ekonomia
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

natalia bury+48 605268794
numer referencyjny
/148/12/2018/NB - 55579

opis stanowiska

Mamy dla Ciebie ofertę, w której język niemiecki to podstawa komunikacji i początek międzynarodowych znajomości!

Naszym Klientem jest międzynarodowy producent granulatu EPDM.

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie i premię
  • samodzielne stanowisko pracy
  • możliwość uczestniczenia w szkoleniach
  • przyjazną atmosferę pracy w profesjonalnym i młodym zespole
  • możliwość elastycznego czasu pracy
  • kartę sportową

zadania

  • przygotowanie rocznego budżetu finansowego i okresowych prognoz oraz kontrola ich realizacji i analiza odchyleń
  • analizowanie realizacji budżetu i rentowności sprzedaży wg. produktów, kanałów dystrybucji, klientów
  • przygotowywanie miesięcznych / kwartalnych raportów zarządczych dla kierownictwa firmy (kadrowych, księgowych, finansowych, produkcyjnych, handlowych, magazynowych, rozrachunkowych)
  • dostarczanie wiarygodnej informacji zarządczej, służącej do podejmowania decyzji kierownictwu firmy
  • miesięczne raportowanie do spółki-matki wg. określonych standardów i wzorów
  • opracowanie i/lub dostosowywanie sposobu zbierania danych i obiegu informacji w firmie do potrzeb rachunkowości zarządczej

oczekujemy

  • biegła znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • 3-4 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • doskonała umiejętność planowania, organizacji pracy i ustalania priorytetów
  • odpowiedzialność, skrupulatność i terminowość w wykonywaniu powierzonych zadań