kontroler finansowy, kraków

lokalizacja
kraków, małopolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Finanse, Ekonomia

kontakt w randstad

magdalena staszko+48 +48 697 660 287
numer referencyjny
/462/10/2018/MS - 54626

opis stanowiska

Zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest pracować w firmie, która inwestuje w ludzi i w nowoczesne technologie, oferuje bogaty pakiet socjalny, a do tego daje możliwości rozwoju? Teraz możesz to sprawdzić! Wystarczy tylko, że prześlesz nam swoje CV! Szukamy samodzielnego specjalisty na stanowisko kontrolera finansowego.

oferujemy

  • praca w przedsiębiorstwie o kulturze organizacyjnej ukierunkowanej na potrzeby pracownika
  • prywatna opieka medyczna
  • karta sportowa
  • bogaty pakiet benefitów (m.in. tematyczne "zdrowe miesiące", bony podarunkowe, firmowa biblioteka, wyjazdy oraz przyjęcia integracyjne działowe/ogólnofirmowe, wewnętrzne konkursy )
  • praca w rozwijającym się środowisku na bardzo samodzielnym stanowisku

zadania

  • współtworzenie i wdrażanie systemu budżetowania i controllingu
  • współpraca z menadżerami działów w celu przygotowania planów budżetowych oraz wskaźników KPI
  • przygotowywanie i kontrola budżetu dla całej organizacji
  • odpowiedzialność za przygotowywanie planów finansowych
  • dbałość o spójność i poprawność danych zarządczych
  • współtworzenie i regularne raportowanie wyników dla potrzeb Zarządu
  • przygotowywanie raportów i analiz ad hoc

oczekujemy

  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w dziale controllingu lub dziale finansów
  • doświadczenie w firmie produkcyjnej będzie dodatkowym atutem
  • praktyczna wiedza za zakresu ekonomii, controllingu, rachunkowości finansowej i zarządzczej
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • umiejętność opracowywania i wdrażania nowych rozwiązań
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • zdolności analityczne
  • nastawienie na realizację wyznaczonych celów
  • bardzo dobra znajomość programu EXCEL (znajomość VBA)
  • umiejętność posługiwania się bazami danych do celów analitycznych (znajomość SQL będzie dodatkowym atutem)