kontroler finansowy, kutno

lokalizacja
kutno, łódzkie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Finanse, Ekonomia
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

małgorzata antoniak+48 +48 722 103 002
numer referencyjny
/328/08/2019/MA - 60160

opis stanowiska

Posiadasz doświadczenie w kontrolingu produkcyjnym? Chcesz pracować na samodzielnym stanowisku? Jesteś dociekliwy i lubisz usprawniać swoją pracę? Mamy dla Ciebie idealną ofertę pracy!

oferujemy

  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość proponowania nowych rozwiązań
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
  • pakiet szkoleniowy
  • atrakcyjny pakiet benefitów (karta sportowa, kantyna, parking, dodatkowe ubezpieczenie, premie świąteczne, świadczenie dla rodziny)

zadania

  • koordynacja prac związanych z zamknięciem miesiąca
  • odpowiedzialność za całość działań kontrolingowych w dwóch zakładach produkcyjnych
  • przygotowywanie raportów finansowych: P&L, bilans, NWC
  • przygotowywanie budżetów i planów oraz monitorowanie ich realizacji
  • współpraca z dyrektorem zakładu oraz z kadrą kierowniczą w zakresie realizacji celi biznesowych firmy
  • tworzenie i usprawnianie narzędzi kontrolingowych
  • nadzór nad procedurami SOX oraz współpraca z audytorami zewnętrznymi i wewnętrznymi
  • kontrola danych finansowych pod kątem prawidłowego ujęcia zdarzeń gospodarczych w księgach
  • dostarczanie analiz oraz danych finansowych wspierających bieżące zarządzanie

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego kierunkowego
  • dodatkowych kwalifikacji (CIMA, ACCA ) - mile widziane
  • 2-4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • wiedzy z zakresu rachunkowości finansowej i zarządczej
  • znajomości języka angielskiego na poziomie biegłym
  • gotowości do wyjazdów służbowych w obrębie 70 km od miejsca pracy
  • asertywnej postawy
  • samodzielności w działaniu
  • otwartości na zmiany, umiejętności rozwiązywania problemów
  • wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych