kontroler finansowy, nowa sól

lokalizacja
nowa sól, lubuskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Finanse, Ekonomia
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

martyna wesołowska - 667-700+48 253
numer referencyjny
/576/04/2021/MW - 69784

opis stanowiska

Masz doświadczenie w dziale kontrolingu? Bardzo dobrze posługujesz się językiem angielskim/niemieckim? Wspaniale!

Dla naszego klienta w Nowej Soli poszukujemy kontrolera finansowego. Aplikuj już dziś!

oferujemy

  • Gwarancję rozwoju, poszerzania wiedzy i kwalifikacji,
  • bardzo dobre warunki pracy (bezpieczeństwo, nagroda stażowa, premia letnia i zimowa, fundusz socjalny),
  • pracę w kreatywnym i zgranym zespole.

zadania

  • Sporządzanie i opracowywanie raportów finansowych w ramach grupowego i lokalnego systemu raportowania,
  • analiza bieżących wyników spółki, wyjaśnianie odchyłek i proponowanie działań korygujących,
  • pomoc w tworzeniu i nadzorowaniu realizacji planów finansowych,
  • sporządzanie prognoz realizacji planów,
  • ścisła współpraca z kierownictwem np. analiza kosztów.

oczekujemy

  • Wykształcenia wyższego z dziedziny finansów,
  • doświadczenia w dziale kontrolingu, znajomości SAP,
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego lub niemieckiego- warunek konieczny,
  • zdolności analitycznych, kreatywności, zaangażowania i dyspozycyjności,
  • umiejętności pracy w zespole.