kontroler finansowy, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Finanse, Ekonomia
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

agnieszka skuczyńska+48 697 200 438
numer referencyjny
/169/05/2019/AS - 58382

opis stanowiska

posiadasz doświadczenie w pracy na stanowisku analityka finansowego lub w pracy związanej z kontrolingiem a świat finansów nie ma przed Tobą tajemnic? proponujemy pracę adekwatną do Twoich umiejętności! nie zwlekaj, aplikuj!

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet benefitów takich jak ubezpieczenie zdrowotne, karta sportowa, zajęcia z języka angielskiego, owocowe piątki
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjny pakiet szkoleń
  • dobrą atmosferę pracy i zgrany zespół

zadania

  • opracowywanie i przygotowywanie raportów finansowych i analiz finansowych na potrzeby wewnętrzne spółki a także dla Centrali za granicą
  • kontroling finansowy firmy, wspierający procesy podejmowania decyzji
  • aktywny udział w procesie budżetowania oraz tworzenia (prognozowania) planów finansowych
  • kontrola kosztów oraz kapitału obrotowego
  • udział w procesach związanych z finansowym zamknięciem miesiąca/roku
  • ścisła współpraca z dyrektorem finansowym oraz działem księgowości

oczekujemy

  • ukończone studia kierunkowe (finanse/księgowość/ekonomia)
  • minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (lub na stanowisku analityka finansowego)
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (min. B2/C1)
  • zaawansowanej znajomości MS Office, w szczególności programu Excel
  • wiedzy z zakresu sprawozdawczości finansowej, rachunkowości zarządczej i budżetowania
  • samodzielności w działaniu oraz zaangażowania w powierzone obowiązki