kontroler jakości vt2, zabrze

lokalizacja
zabrze, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
doświadczenie
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

patrycja polusik+48 691360148
numer referencyjny
/17/12/2018/PP - 55447

opis stanowiska

Interesuje Cię praca na stanowisku kontrolera jakości VT2? Chcesz poszerzać swoje kompetencje i zdobywać cenne doświadczenie zawodowe? Mamy dla Ciebie idealną ofertę pracy! Nie czekaj- wyślij nam swoje CV!

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy
  • wynagrodzenie 4000 brutto + premia w sezonie
  • pełen pakiet socjalny (m.in wczasy pod gruszą, bony świąteczne, paczki na święta, pikniki rodzinne)
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • szkolenia wprowadzające i doskonalące
  • pracę w systemie trzyzmianowym
  • pracę od zaraz

zadania

  • nadzór nad jakością produkcji
  • nadzór nad zgodnością wyrobów ze specyfikacją techniczną
  • prowadzenie dokumentacji i zapisów na poszczególnych etapach produkcji

oczekujemy

  • wykształcenia min. średniego
  • podstawowej znajomości rysunku technicznego
  • podstawowej znajomości programów komputerowych (MS Office)
  • kursu badań nieniszczących VT1 i VT2
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej