kontroler jakości, biskupice podgórne

lokalizacja
biskupice podgórne, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
20
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

olesia picula+48 697501004
numer referencyjny
/642/01/2019/IJ - 69084

opis stanowiska

Nowa praca w kontroli jakości czeka na Ciebie !

Podziel się z nami swoją wiedzą w obszarze jakości

i rozpocznij pracę od zaraz w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym !

oferujemy

  • umowę o pracę (zatrudnienie bezpośrednio przez zakład pracy)
  • atrakcyjne wynagrodzenie 3900 zł brutto + premia do 600 zł brutto
  • możliwość otrzymania dodatkowych 3000 zł za polecenie pracownika
  • bogaty pakiet benefitów
  • dofinansowanie do posiłków
  • bezpłatny dojazd pracowniczy

zadania

  • pobieranie i rejestrowanie próbek surowców i półproduktów
  • wykonywanie analiz fizykochemicznych i analitycznych
  • dokumentacja uzyskanych wyników badań
  • dopuszczanie surowców, półproduktów do kolejnych etapów produkcji

oczekujemy

  • mile widziane wcześniejsze doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • dyspozycyjności do pracy w systemie równoważnym (4 dni pracy, 4 dni wolnego)
  • umiejętności obsługi komputera (podstawowy excel)
  • chęci nawiązania długofalowej współpracy