kontroler jakości, dywity

lokalizacja
dywity, warmińsko-mazurskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
doświadczenie
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

katarzyna zalewska+48 667885855
numer referencyjny
/210/09/2018/KZ - 53842

opis stanowiska

Pracuj w firmie, która zapewni Ci atrakcyjne wynagrodzenie oraz doskonałe warunki pracy. Podejmij współpracę z firmą, która jest liderem w produkcji wyrobów ze stali.

Dla naszego Klienta z okolic Olsztyna poszukujemy pracownika na stanowisko: KONTROLER JAKOŚCI.

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie,
  • bogaty pakiet benefitów (min. karta sportowa, prywatna opieka medyczna),
  • możliwość brania udziału w delegacjach zagranicznych,
  • pracę w firmie dającej pracownikowi wiele możliwości rozwoju.

zadania

  • weryfikacja dokumentacji technicznej,
  • przeprowadzanie badań oraz kontroli w ramach posiadanych uprawnień,
  • współpraca z firmami zewnętrznymi przeprowadzającymi badania jakościowe,
  • uczestnictwo w odbiorach dokonywanych przez klienta,
  • współpraca z pozostałymi działami w zakresie podnoszenia jakości produkowanych wyrobów.

oczekujemy

  • wykształcenia min. średniego technicznego,
  • znajomość komunikatywna jęz. angielskiego,
  • mile widziane doświadczenie w branży metalowej,
  • sprawności fizycznej i dobrego wzroku,
  • znajomości MS office,
  • umiejętności czytania rysunku technicznego,
  • mile widziane uprawnienia wizualne VT2 i radiograficzne RT1.

Nie zwlekaj, zaaplikuj już dziś!