kontroler jakości, łódź

lokalizacja
łódź, łódzkie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
4
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

natalia wójcik+48 603 304 806
numer referencyjny
/421/07/2020/MJ - 65582

opis stanowiska

Miałeś ksywę sokole oko? Takich ludzi szukamy. Jeśli przywiązujesz uwagę do szczegółów i lubisz to robić zgłoś się do nas a my Ci za to zapłacimy. Aplikuj i rób to w czym jesteś dobry!

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (opłacane składki ZUS + płatny urlop),
  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas (19 zł brutto na godzinę),
  • dwie premie (frekwencyjną - 200 PLN i wynikową do 10% wynagrodzenia),
  • pracę na pełen etat w systemie 3-zmianowym,
  • atrakcyjny pakiet benefitów (karta sportowa, opieka medyczna, liczne zniżki na zakupy, tanie bilety do kina).

zadania

  • wizualne kontrolowanie produktu zgodnie z obowiązującymi instrukcjami i tabelami kontroli,
  • realizacja planów produkcyjnych,
  • pakowanie skontrolowanych produktów .

oczekujemy

  • chęci i zaangażowania,
  • doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • dobrego wzroku,
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmian.