kontroler jakości, słubice

lokalizacja
słubice, lubuskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
doświadczenie
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Przemysł
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

alicja kozłowska+48 605303807
numer referencyjny
/529/11/2018/AK - 55382

opis stanowiska

Kontynuuj pracę w dziale jakości i pracuj dla stabilnej, a jednocześnie prężnie rozwijającej się organizacji!

oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat
  • zatrudnienie bezpośrednio przez klienta
  • komfortowe i bezpieczne warunki pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • płatne urlopy, ubezpieczenie zdrowotne, opłacone składki ZUS
  • dofinansowanie dojazdów do pracy

zadania

  • bieżący nadzór jakościowy nad produkcją
  • kontrola wizualna półproduktów oraz wyrobu gotowego
  • kontrola jakości dostarczanych materiałów, surowców i usług oraz wysyłanych produktów gotowych
  • kontrola wejść i wyjść magazynowych
  • przygotowywanie dokumentacji do audytów zewnętrznych i wewnętrznych
  • przeprowadzanie audytów wewnętrznych
  • blokowanie niezgodnych materiałów i surowców
  • prowadzenie dokumentacji kontrolno-pomiarowej
  • obsługa przyrządów pomiarowych

oczekujemy

  • doświadczenia w pracy w dziale kontroli jakości w firmie produkcyjnej
  • umiejętności czytania rysunku technicznego
  • znajomość obsługi przyrządów, narzędzi i technik pomiarowych
  • gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym