kontroler jakości, wrocław

lokalizacja
wrocław, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
2
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

antonina zagwojska+48 697 700 323
numer referencyjny
/406/04/2019/AZ - 58019

opis stanowiska

Pracuj w firmie obecnej na rynku od ponad 170 lat i jest postrzegana jako jeden z dziesięciu najatrakcyjniejszych pracodawców w 2019 roku!

oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)
  • Dopasowany system premiowy
  • System szkoleń wdrażających
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Pracę z najnowszymi technologiami szeroko stosowanymi w przemyśle
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie

zadania

Kontrola jakości procesu prefabrykacji szaf sterowniczych.

oczekujemy

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Około 5 lat doświadczenia w zakładzie produkcyjnym (preferowane branże: elektryczna, automotive lub high-tech w obszarze kontroli jakości)
  • Dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w mowie i piśmie
  • Doświadczenie na stanowiskach kontroli jakości produkcji
  • Znajomość systemów dokumentacji, raportów

Prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim.