kontroler jakości, wrocław

lokalizacja
wrocław, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

antonina zagwojska+48 697 700 323
numer referencyjny
/8/09/2020/AZ - 65308

opis stanowiska

Zdobywaj doświadczenie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. Poszukujemy Kontrolera Jakości dla naszego Klienta, który jest producentem i serwisantem wszystkich typów podzespołów wykonanych ze stopu łożyskowego.

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • współpracę w ramach umowy o pracę tymczasową
  • możliwość rozwoju z opcją przejścia zatrudnienia bezpośredniego już pod koniec roku
  • bogaty pakiet benefitów (karta sportowa, opieka medyczna, zniżki na zakupy on-line, tańsze bilety do kina, rabaty w pizzeriach, restauracjach i kawiarniach i inne)

zadania

  • obsługa suwmiarek analogowych i cyfrowych
  • obsługa mikrometrów analogowych i cyfrowych (do pomiaru zewnętrznego i wewnętrznego)
  • obsługa wysokościomierzy oraz głębokościomierzy (Sumiakowych i mikrometrycznych)
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy

oczekujemy

  • doświadczenia w pracy przy kontroli jakości
  • dyspozycyjności do pracy na dwie zmiany
  • znajomości obsługi takich narzędzi jak suwmiarka, mikromierz, średnicówka mikrometryczna, czujnik zegarowy
  • znajomości programów pakietu Microsoft: Word oraz Excel
  • dodatkowym atutem będzie umiejętność obsługi maszyny CMM