kontroler pomiarów, wrocław

lokalizacja
wrocław, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

sylwia bielas+48 605124996
numer referencyjny
/284/04/2021/SB - 69499

opis stanowiska

Jeden z liderów produkcji sprzętu gospodarstwa domowego poszukuję osoby do pracy na stanowisku kontrolera pomiarów.

Miejsce pracy: Wrocław Psie Pole

oferujemy

  • pracę w fabryce sprzętu AGD we Wrocławiu (dzielnica Psie Pole)
  • umowę o pracę tymczasową
  • pracę w systemie jednozmianowym
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • atrakcyjne warunki finansowe 24 zł brutto/h
  • korzystny system premiowy (premie kwartalne)
  • bogaty pakiet benefitów (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, rabaty do kin, restauracji, sklepów)

zadania

  • przygotowywanie produktów do badań
  • dostarczanie obiektów badań i niezbędnego wyposażenia na/z stanowiska badawcze
  • prowadzenie badań zgodnie z normami
  • niezbędne działania w ramach poprawnego funkcjonowania laboratorium
  • wytwarzanie pakietów kontrolnych do badań termodynamicznych

oczekujemy

  • wykształcenia średniego technicznego lub wyższego technicznego
  • terminowości realizacji zadań
  • rzetelności przy realizacji powierzonych zadań
  • zainteresowania techniczne
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym - mile widziana
  • mile widziane uprawnienia SEP

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV za pomocą formularza. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.