kontroler wizualny, wodzisław śląski

lokalizacja
wodzisław śląski, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
3
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

patrycja polusik+48 691360148
numer referencyjny
/192/05/2019/PP - 58380

opis stanowiska

Szukasz pracy na stanowisku kontrolera wizualnego? Posiadasz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku? Trafiłeś idelanie! Nie czekaj- wyślij nam swoje CV!

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy
  • wynagrodzenie podstawowe (3000- 3500 brutto) + premie indywidualne
  • pełen pakiet socjalny
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie trzyzmianowym (6:00-14:00; 14:00-22:00; 22:00-6:00)
  • szkolenia wprowadzające i doskonalące
  • pracę od zaraz
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego

zadania

  • kontrola wizualna wyrobów na poszczególnych etapach wytwarzania produktu
  • testowanie, oznaczanie oraz pakowanie wyprodukowanych częsci zgodnie z wymaganiami klienta
  • raportowanie do przełożonego

oczekujemy

  • minimum wykształcenia zawodowego bądź średniego
  • doświadczenia na podobnym stanowisku pracy
  • bardzo dobrego wzroku i spostrzegawczości
  • dokładności