kontroler/ka jakości, gliwice

lokalizacja
gliwice, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
równoważny

kontakt w randstad

justyna nowak+48 667800972
numer referencyjny
/63/09/2020/NM - 65360

opis stanowiska

Posiadasz doświadczenie w kontroli jakości?

Szukasz pracy i jesteś dyspozycyjny/a?

Do firmy z branży ceramicznej poszukujemy osób do prac fizycznych związanych z kontrolą jakości.

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową z możliwością przejścia w struktury firmy
  • wynagrodzenie podstawowe + atrakcyjny system premiowania (za brak L4, dodatek stażowy, za wydajność)
  • pracę w systemie równoważnym 6 dni pracy na 2 dni wolnego (system 3 zmianowy)
  • pracę w dogodnej lokalizacji strefy ekonomicznej
  • możliwość skorzystania z ciekawych benefitów jak. karta sportowa, prywatna opieka medyczna, zniżki na bilety do kina itp

zadania

  • kontrola końcowa wytwarzanych elementów ceramicznych
  • prace fizyczne związane z przenoszeniem oraz pakowaniem
  • wykonywanie dodatkowych zadań zleconych przez przełożonego

oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy
  • mile widziane doświadczenie w kontroli jakości lub na produkcji
  • spostrzegawczości oraz zaangażowania