kontrolerzy jakości, częstochowa

lokalizacja
częstochowa, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
20
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

michał bochenek+48 669 335 065
numer referencyjny
/241/08/2019/MB - 60047

opis stanowiska

Szukasz stabilnego zatrudnienia w przyjaznej atmosferze? Świetnie się składa. Dołącz już dziś do naszego zespołu kontrolerów jakości w dużej międzynarodowej firmie jednego z wiodących producentów opakowań w Polsce

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (opłacone składki ZUS, płatne urlopy, dodatki za pracę w godzinach nocnych)
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie
  • wypłatę zawsze na czas
  • dla najlepszych pracowników umowy o pracę
  • możliwość awansu na lidera zespołu
  • pakiet benefitów Randstad + (prywatna opieka medyczna - nie czekaj w kolejkach na NFZ, karta multisport)

zadania

  • kontrola wizualna gotowego produktu
  • pakowanie sprawdzonego komponentu
  • przygotowywanie prostych raportów z kontroli jakościowej

oczekujemy

  • mile widziane doświadczenie przy kontroli jakości wyrobów
  • motywacji do nawiązania długofalowej współpracy
  • dokładności i zaangażowania przy wykonywanych zadaniach
  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym 4 brygadowym