koordynator ds. cudzoziemców, wrocław

lokalizacja
wrocław, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Administracja, Obsługa techniczna
typ umowy
umowa zlecenia
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

nataliia oklei+48 510134589
numer referencyjny
/153/10/2020/NO - 65992

opis stanowiska

Do naszego zespołu obsługującego dużego klienta z branży automotive szukamy zorganizowanej osoby, która zajmie się koordynacją pracowników z Ukrainy

oferujemy

  • pracę w stabilnej, rozwijającej się dynamicznie firmie
  • pracę z doświadczonym zespołem, możliwość rozwoju osobistego
  • udział w projektach rozwojowych realizowanych w firmie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i podejmowania nowych wyzwań
  • benefity pozapłacowe

zadania

  • wsparcie w zakresie wdrażania nowych pracowników
  • pomoc przy czynnościach biurowych
  • przygotowywanie i analiza raportów
  • bieżąca obsługa kandydatów poszukujących pracy oraz pracowników
  • kontakt z klientem

oczekujemy

  • prawo jazdy kat. B – warunek konieczny
  • znajomość języka polskiego oraz ukraińskiego na poziomie bardzo dobrym, zarówno w mowie i w piśmie – warunek konieczny
  • umiejętność obsługi komputera (Word, Excel, poczta mailowa)
  • dokładności i sumienności w realizacji powierzonych zadań
  • gotowość do pracy zmianowej
  • zaangażowania i dużej motywacji do pracy
  • bardzo dobrej organizacji czasu pracy