koordynator ds. infrastruktury, zimna wódka

lokalizacja
zimna wódka, opolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

magdalena kucharczyk+48 605 264 417
numer referencyjny
/421/04/2021/MK - 69631

opis stanowiska

Międzynarodowa firma produkcyjna poszukuje specjalistów!

Zapraszamy do udziału w procesie rekrutacyjnym!

oferujemy

  • umowa o pracę bezpośrednio z Klientem
  • realne możliwości rozwoju poprzez udział w szkoleniach
  • dostęp do takich benefitów jak: dofinansowanie posiłków w kantynie pracowniczej, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie dojazdów do pracy, atrakcyjne ubezpieczenie grupowe, świadczenia w ramach ZFŚS

zadania

  • nadzór nad infrastrukturą zakładu (budynki, budowle, parkingi, place, drogi)
  • planowanie i organizowanie pracy pracowników utrzymania budynku
  • nadzór nad wszelką dokumentacją związanej z infrastrukturą Zakładu, opracowywanie planów, serwisów, remontów, inwestycji, nadzór nad ich realizacją
  • nadzór nad zachowaniem terminów przeglądów celem utrzymania gwarancji i/lub sprawności instalacji zakładowych
  • kontakt oraz nadzór nad podmiotami zewnętrznymi realizującymi dla potrzeb zakładu przedsięwzięcia budowlane i techniczne, a także prac remontowych i konserwacyjnych technologicznych instalacji budynkowych
  • współpraca z jednostkami administracji publicznej w zakresie uzyskiwania decyzji, pozwoleń itp., współpracy z Urzędem Dozoru Technicznego, Państwową Inspekcją Pracy
  • zarządzanie przestrzenią pomiędzy budynkami
  • analizowanie zużycia mediów, podejmowania działań ograniczających ich zużycie, rekomendowania przedsięwzięć energooszczędnych, Monitorowania wydatków oraz planowania budżetu w ramach realizacji prac związanych z utrzymaniem infrastruktury zakładu.
  • zapewniania sprawności urządzeń, maszyn i technologicznych instalacji budynkowych

oczekujemy

  • wykształcenie wyższe (kierunki studiów w zakresie: budownictwa, budowy maszyn, inżynierii środowiska)
  • minimum 5-letnie doświadczenie w zakresie nadzoru nad technologicznymi instalacjami budynkowymi, w szczególności w zakładach produkcyjnych
  • znajomość aktualnych przepisów prawa budowlanego, prawa energetycznego, przepisów związanych z zarządzaniem infrastrukturą, ustawy o ochronie środowiska, procedur dot. BHP i p.poż.
  • bardzo dobra znajomość MS Office
  • dobra znajomość j. angielskiego i/lub j. niemieckiego
  • umiejętności rozwiązywania problemów i szybkiego reagowania
  • umiejętność pracy w zespole oraz dzielenia się wiedzą
  • posiadania uprawnień budowlanych (mile widziane)