koordynator ds. projektów, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

kategoria
Administracja, Obsługa techniczna

kontakt w randstad

marcin baliszewski+48 697800853
numer referencyjny
/309/07/2018/MB - 52740

opis stanowiska

Ile razy żałujesz: „Tyle lat nauki angielskiego i nigdy tego nie wykorzystam..”? Teraz masz szansę to zmienić. Podejmij wyzwanie! Mamy dla Ciebie ofertę, w której język angielski to podstawa komunikacji i początek międzynarodowych znajomości!

oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową, docelowo z możliwością bezpośredniego zatrudnienia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bogaty pakiet benefitów Randstad PLUS (karta sportowa, opieka medyczna)
  • Interesującą pracę w międzynarodowej firmie mającej znaczący udział w rynku
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

zadania

  • Codzienne prace administracyjne w celu zapewnienia funkcjonalności i koordynacji pracy działu
  • Aktualizacja arkuszy kalkulacyjnych, baz danych i zasobów z informacjami statystycznymi i finansowymi
  • Wsparcie i pomoc w zakresie obowiązków administracyjnych związanych z zarządzaniem budżetem, media invoice oraz koordynowaniem zamówień
  • Zarządzanie i wsparcie wdrażanych projektów w wewnętrznym systemie IT

oczekujemy

  • Minimum 1 rok doświadczenia w koordynacji projektów lub administracji biurowej
  • Biegłej znajomości języka angielskiego
  • Dobrej znajomość pakietu MS Office
  • Komunikatywności , umiejętności pracy w zespole