koordynator ds. rekrutacji i delegowania pracowników za granicę, gliwice

lokalizacja
gliwice, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
doświadczenie
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Agencje zatrudnienia, Doradztwo personalne
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

magdalena bagińska+48 32 661 42 19
numer referencyjny
/228/11/2018/MB - 55075

opis stanowiska

Masz doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji na stanowiska niższego szczebla? Szukasz możliwości zdobycia doświadczenia w pracy międzynarodowym środowisku? To świetnie się składa, gdyż właśnie Ciebie szukamy! Oto rusza rekrutacja do działu Cross Border Staffing w Randstad.

Jeżeli jesteś energiczną osobą, płynnie posługujesz się językiem angielskim i chciałbyś rozwinąć skrzydła na samodzielnym stanowisku, ta oferta jest dla Ciebie!

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • umowę na czas zastępstwa (około 1,5 roku)
  • benefity, m.in. prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w obsłudze klienta zagranicznego

zadania

  • samodzielne prowadzenie rekrutacji end to end
  • utrzymywanie kontaktu z klientem zagranicznym
  • koordynacja pracy innych rekruterów (zespół 3-4 osób)
  • nadzór nad formalnościami, związanymi z zatrudnieniem pracowników za granicą
  • wystawianie zleceń w SAP

oczekujemy

  • minimum rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • praktycznej znajomości różnorodnych metod sourcingowych
  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej i umiejętności koordynowania pracy zespołu