koordynator ds. rozliczeń i analiz, kraków

lokalizacja
kraków, małopolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Finanse, Ekonomia
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

anna popiołek+48 667410083
numer referencyjny
/297/04/2021/AP - 69513

opis stanowiska

Dla naszego klienta z branży recyklingowej poszukujemy osoby na stanowisko koordynatora ds. rozliczeń i analiz. Jeśli masz doświadczenie w przekładaniu danych ilościowych na finansowe, miałeś okazje prowadzić analizy pod kątem zużycia produktów, zapotrzebowania, tworzenia rocznych podsumować finansowych oraz znasz Excela na zaawansowanym poziomie, nie czekaj i aplikuj na naszą ofertę pracy!

oferujemy

  • pracę w renomowanej firmie w branży ochrony środowiska
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • umowę o pracę
  • ubezpieczenie grupowe na życie
  • prywatną opiekę medyczną
  • kartę sportową
  • pracę w dobrej atmosferze w młodym, dynamicznym zespole

zadania

  • przygotowywanie danych do analizy na potrzeby wewnętrzne firmy (przekładanie danych ilościowych na finansowe)
  • śledzenie dynamicznych zmian w przepisach prawnych oraz opracowywanie wytycznych dla działu IT, celem dostosowania systemu do ww. zmian oraz nadzór nad ich prawidłową realizacją
  • wprowadzanie zmian w narzędziach raportowych i wspierających dział handlowy zgodnie z założeniami biznesowymi oraz poprawa funkcjonalności istniejących już narzędzi
  • przygotowywanie rocznych rozliczeń i sprawozdań wynikających z przepisów prawa

oczekujemy

  • zdolności analitycznych
  • umiejętności samodzielnego myślenia i podejmowania decyzji
  • dokładności i sumienności
  • komunikatywności i umiejętności pracy w grupie
  • znajomości programu Excel na poziomie zaawansowanym, w tym tabel przestawnych
  • znajomość języka programowania SQL będzie dodatkowym atutem