koordynator ds. szkoleń, nowa sól

lokalizacja
nowa sól, lubuskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Edukacja, Szkolenia, Bibliotekarstwo
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

magdalena gubska+48 667955993
numer referencyjny
/235/06/2019/MG - 59030

opis stanowiska

Masz doświadczenie na podobnym stanowisku? Znasz język angielski na poziomie komunikatywnym? Zgłoś się do nas. Mamy dla Ciebie atrakcyjną ofertę pracy.

oferujemy

  • umowę o pracę
  • zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu
  • pakiet benefitów, m.in. dodatki świąteczne, ubezpieczenie grupowe
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • realny wpływ na rozwój firmy oraz ich pracowników

zadania

  • umiejętność budowania relacji oraz prowadzenia działań szkoleniowych
  • określenie potrzeb szkoleniowych i rozwojowych pracowników
  • kontrola szkoleń pracowników
  • koordynacja i kontrola ogólnego planu szkolenia
  • prowadzenie warsztatów dla pracowników
  • odpowiedzialność za przygotowanie, modyfikację i ciągłą aktualizację pisemnych instrukcji pracy zgodnie z potrzebami i standardami
  • dostarczanie ocen szkoleń i kompetencji dla pracowników
  • wybór firm szkoleniowych do współpracy

oczekujemy

  • minimum rocznego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • wykształcenia wyższego
  • dobrej znajomości języka angielskiego
  • zdolności do pracy pod presją czasu
  • umiejętność budowania relacji