koordynator ds. szkoleń, stryków

lokalizacja
stryków, łódzkie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

kategoria
Technika
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

ewelina czartoryjska+48 669230933
numer referencyjny
/228/11/2019/KC - 61466

opis stanowiska

Jesteś otwarty, komunikatywny oraz świetnie porozumiewasz się w języku angielskim? Posiadasz doświadczenie w zakresie Learning & Development? To świetnie! Mamy dla Ciebie atrakcyjną ofertę pracy! :) Nie czekaj, aplikuj już teraz!

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na okres 1,5 roku
  • elastyczny czas rozpoczęcia pracy (7-11)
  • wynagrodzenie adekwatne do prezentowanych umiejętności i doświadczenia
  • bogaty pakiet benefitów (m.in. karta OK System, prywatna opieka medyczna)
  • możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie

zadania

  • koordynacja szkoleń w regionie EMEA
  • roczna analiza potrzeb szkoleniowych i harmonogramu szkoleń
  • tworzenie nowych materiałów szkoleniowych (i ich aktualizacja)
  • współpraca z moderatorami i trenerami w celu zapewnienia sprawnej realizacji programu szkoleniowego
  • przygotowanie wewnętrznych rozliczeń
  • wsparcie szkoleniowe na miejscu (aranżowanie sal, spotkania i powitanie uczestników, obsługa klienta podczas zajęć)
  • wspieranie Kierownika ds. Szkoleń i Rozwoju w realizacji programów (od logistyki po tworzenie zadań szkoleniowych)
  • przygotowywanie raportów
  • współpraca z zagranicznymi zespołami i administratorami globalnych systemów szkoleniowych
  • utrzymanie wewnętrznego portalu edukacyjnego
  • ogólne wsparcie dla osób uczących się

oczekujemy

  • biegłej znajomości języka angielskiego
  • wykształcenia wyższego w zakresie zasobów ludzkich, administracji biznesowej, zarządzania, ekonomii lub pokrewne
  • dobrej znajomości pakietu office
  • komunikatywności, wielozadaniowości oraz umiejętności pracy pod presją czasu
  • czynnego prawa jazdy kat. B
  • gotowości do częstych wyjazdów zagranicznych

mile widziane:

  • wcześniejsze doświadczenie zawodowe w zakresie: Learning & Development / zarządzania projektami / zarządzenia systemami uczenia się