koordynator ds. telesprzedaży, poznań

lokalizacja
poznań, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Sprzedaż

kontakt w randstad

natalia pawłowska+48 605262708
numer referencyjny
/551/10/2018/NP - 55756

opis stanowiska

Chcesz rozwijać swoje umiejętności jako koordynator teamu w międzynarodowym środowisku? Aplikuj!

oferujemy

  • pracę w międzynarodowym środowisku, w zespole ekspertów , pracujących na wspólny sukces i zadowolenie klientów
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • bogaty pakiet benefitów
  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
  • możliwość rozwoju zawodowego

zadania

  • wsparcie operacyjne i merytoryczne działu Telesprzedaży
  • koordynacja pracy zespołu (kilkanaście osób)
  • raportowanie do Dyrektora Sprzedaży
  • analiza sprzedaży (raporty sprzedażowe)
  • utrzymywanie relacji z kluczowymi klientami

oczekujemy

  • ciekawego i popartego sukcesami doświadczenie na podobnym stanowisku
  • doświadczenia w sprzedaży usług klientom profesjonalnym/biznesowym
  • umiejętności pracy na celach i wynikach
  • dynamizmu, oraz głowy pełnej pomysłów
  • min. dobrej znajomości angielskiego pozwalającą na swobodną komunikacje