koordynator jakości, słubice

lokalizacja
słubice, lubuskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Przemysł
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

sylwia kołakowska+48 667700253
numer referencyjny
/579/03/2019/SK - 57578

opis stanowiska

Masz doświadczenie w dziale jakości? Zgłoś się do nas. Mamy ciekawą ofertę pracy dla Ciebie.

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy
  • wynagrodzenie składające się z części podstawowej + premii po okresie próbnym
  • dofinansowanie do dojazdów do pracy
  • realną szansę na awans i rozwój

zadania

  • sporządzanie raportów, analiz i statystyk dotyczących jakości i reklamacji
  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji dotyczącej reklamacji
  • nadzór nad kontrolą wejść i wyjść magazynowych pod względem jakości i zgodności
  • rozwiązywanie problemów bieżących i zapobieganie błędom
  • realizacji procedur jakościowych
  • przygotowanie dokumentów do audytów wewnętrznych i zewnętrznych
  • przygotowywanie PPAP/ EMPB, SPC, MSA

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego technicznego lub ekonomicznego
  • minimum rocznego doświadczenia zawodowego w zakresie systemów i procedur jakościowych oraz organizacji polityki jakości w firmie
  • komunikatywnej znajomości języka niemieckiego lub angielskiego
  • znajomości MS Office
  • umiejętności pracy w zespole