koordynator/-ka ds. obcokrajowców, bielsko-biała

lokalizacja
bielsko-biała, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Agencje zatrudnienia, Doradztwo personalne
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

katarzyna badowska+48 603304706
numer referencyjny
/159/08/2019/KB - 59977

opis stanowiska

Chcesz pracować w organizacji, która pozwoli Ci na zdobycie cennego doświadczenia w obszarze rekrutacji i zatrudnienia obcokrajowców w Polsce?

Jeśli jesteś osobą, która działa efektywnie i zawsze znajdzie jakieś rozwiązanie, to mamy dla Ciebie ciekawą ofertę!

oferujemy

  • możliwość praktycznego wykorzystywania języka ukraińskiego/rosyjskiego w codziennej pracy
  • udział w ciekawych projektach rekrutacyjnych
  • pracę w przyjaznej atmosferze

zadania

  • pozyskiwanie kandydatów poprzez aktywną promocję ofert pracy na rynku lokalnym
  • współpraca z działem prawnym w obszarze zatrudnienia obcokrajowców
  • bieżąca obsługa kandydatów i pracowników - bezpośrednia i telefoniczna
  • wsparcie w kompletacji dokumentów pobytowych

oczekujemy

  • bardzo dobrej znajomości języka polskiego oraz ukraińskiego lub rosyjskiego
  • inicjatywy i samodzielności w działaniu
  • umiejętności działania pod presją czasu
  • znajomości i doświadczenia w obsłudze pakietu MS Office (Word, Excel)
  • czynnego prawa jazdy kat.B