koordynator planowania produkcji, jeleśnia

lokalizacja
jeleśnia, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
doświadczenie
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

aleksandra stryczek+48 33 472 10 42
numer referencyjny
/737/10/2018/AS - 54866

opis stanowiska

Chcesz mieć poczucie, że Twoja praca ma sens i wpływa na kształtowanie rynku? Nie czekaj i wyślij do nas swoje CV.

oferujemy

  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • szeroki pakiet socjalny i benefitów (min. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)
  • zatrudnienie bezpośrednio u naszego Klienta
  • wynagrodzenie zasadnicze + pakiet premii
  • możliwość rozwoju, szkoleń
  • nowoczesne zaplecze techniczne

zadania

  • zarządzanie planem produkcji wszystkich fabryk w 3 lokalizacjach: Jeleśnia, Cięcina i Radziechowy oraz fabryki poddostawcy - zapewnienie pełnej dostępności towaru do sprzedaży przy dużej zmienności popytu oraz potrzebie utrzymania zapasu na określonym poziomie
  •  ciągły monitoring i modyfikacja założeń planistycznych (w oparciu o dane dotyczące zasobów surowcowych, wydajności oraz prędkości linii produkcyjnych, czasu przerw pomiędzy poszczególnymi seriami produkcyjnymi)
  • koordynowanie pracy 2-osobowego zespołu planistów produkcji
  • ciągła poprawa efektywności pracy zespołu poprzez doskonalenie procesów i narzędzi
  • bliska współpraca z właścicielami poszczególnych obszarów fabryki
  • cykliczne przeliczanie rocznych planów produkcji wraz z pokazaniem ryzyka oraz możliwości zwiększenia dostarczanego wolumenu
  •  udział w projektach innowacyjnych i optymalizacyjnych
  •  ciągłe doskonalenie - optymalizacja kosztowa (koszty produktu, logistyki, materiałów opakowaniowy

oczekujemy

  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację