koordynator procesów inwestycyjnych generujących energię elektryczną, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Budownictwo, Górnictwo, Rzemiosło
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

dominika kwaśniewska+48 605307704
numer referencyjny
/470/02/2021/DK - 68323

opis stanowiska

Dla naszego klienta spółki konsultingowo-inżynieryjnej działającą w obszarze energetyki, specjalizuje się w koordynacji procesów inwestycyjnych poszukujemy Kierownika projektu, który będzie odpowiadał za realizację generujące energię elektryczną.

oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość pracy zdalnej w pełnym wymiarze godzin
  • dodatkowe benefity w tym opieka medyczna
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego

zadania

  • współpraca z urzędami i instytucjami w zakresie uzyskania niezbędnych zgód i pozwoleń
  • zarządzanie procesami wyboru, negocjowanie warunków i przygotowanie umów z podwykonawcami
  • tworzenie i kompleksowe zarządzanie procesem przygotowania optymalnej strategii realizacji zadania inwestycyjnego
  • bieżąca kontrola realizacji w tym rozliczanie kosztów
  • udział w Due Diligence w przypadku analizy projektów zewnętrznych
  • bieżące wsparcie w pozyskiwaniu nowych kontraktów
  • przygotowywanie, weryfikowanie oraz kontrola planów i harmonogramów

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego technicznego
  • minimum 2 letniego doświadczenia na stanowisku związanym z koordynacją projektów inwestycyjnych
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • znajomości pakietu MS Office
  • doświadczenie w pracy przy realizacjach deweloperskich
  • zainteresowanie obszarem energetyki
  • doświadczenie w koordynacji rozwoju i realizacji projektów inwestycyjnych, w tym części kontraktowej związanej z związanej z odbiorem / zaopatrzeniem w energię