koordynator procesów lean, radziechowy

lokalizacja
radziechowy, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

aleksandra stryczek+48 605 131 666
numer referencyjny
/257/06/2019/WW - 59000

opis stanowiska

Zajmujesz się optymalizacją procesów? Posiadasz doświadczenie jako koordynator, a angielski nie jest dla Ciebie problemem? Świetnie! Mamy ofertę skierowaną w Twoją stronę. Nie czekaj - Aplikuj!

oferujemy

  • umowę o pracę z możliwością rozwoju
  • pakiet świadczeń i benefitów, m.in.: dodatkową opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, świadczenia z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych, dofinansowanie do sportu i wiele innych
  • szkolenia pracownicze

Miejsce pracy Radziechowy-Wieprz

zadania

  • optymalizacja procesów, proponowanie nowych rozwiązań techniczno-organizacyjnych w celu zwiększenia bezpieczeństwa pracy, poprawy jakości produkowanego i składowanego asortymentu oraz efektywności procesów w obszarze
  • zapewnienie optymalnego wykorzystania dostępnych zdolności produkcyjnych i powierzchni magazynowych
  • udział w projektach mających na celu poprawę efektywności
  • kontrola, optymalizacja kosztów produkcyjnych i magazynowych oraz raportowanie KPI
  • współpraca z fabrycznymi i pozafabrycznymi działami będącymi uczestnikami procesu

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego kierunkowego
  • doświadczenia związanego z automatyzacją procesów oraz w optymalizowaniu procesów w oparciu o metody Lean/TPM popartego sukcesami
  • doświadczenia w samodzielnym działaniu, rozwiązywaniu problemów i wdrażaniu zmiany
  • znajomości systemów wspierających zarządzanie w obszarze produkcji lub magazynu
  • umiejętności poruszania się w środowisku Ms Office, w szczególności Ms Excel
  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym