koordynator projektów, janinów

lokalizacja
janinów, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Administracja, Obsługa techniczna
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

malwina nykaza 693-920+48 242
numer referencyjny
/154/07/2019/JSMalwina Nykaza - 59409

opis stanowiska

Obecnie dla naszego klienta, firmy reprezentującej wiele różnych dziedzin techniki, prowadzącej działalność produkcyjno -handlową w skali całego świata, poszukujemy kandydatów na stanowisko koordynator projektów

oferujemy

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w Randstad Polska
  • pakiet benefitów w ramach Randstad PLUS (m.in. opieka medyczna, karta sportowa, zniżki do kin i rabaty do sklepów)
  • możliwość rozwoju w ramach wewnętrznych struktur firmy
  • pracę w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00
  • miejsce pracy ok. 4 km od centrum Grodziska Mazowieckiego

zadania

  • koordynowanie wielofunkcyjnych projektów wzrostowych
  • nadzorowanie uruchomienia produkcji pierwszego wyrobu
  • zarządzanie projektami wprowadzającymi nowe produkty
  • współpraca z przedstawicielami biznesu, interesariuszami oraz członkami zespołu
  • przygotowywanie technicznych i finansowych analiz wykonalności dla projektu
  • odpowiedzialność za dokumentację projektową
  • realizowanie projektów zgodnie ze standardami jakościowymi
  • wspieranie członków zespołu

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego
  • wiedzy z zakresu zarządzania projektami
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego\
  • doświadczenie w prowadzeniu projektów mile widziane
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office, w szczególności programu Excel
  • znajomości systemów obróbki danych i metod statystycznych – dodatkowy atut
  • znajomości technik w zakresie kontroli procesów i produktu – dodatkowy atut
  • znajomości systemu MRP – dodatkowy atut