koordynator projektu, kraków

lokalizacja
kraków, małopolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
10
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Zarządzanie zasobami ludzkimi
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

joanna wandzel+48 665302205
numer referencyjny
/25/11/2020/WD - 66436

opis stanowiska

Pracuj z Randstad dla jednego z największych producentów wyrobów tytoniowych na świecie!

Jeżeli masz doświadczenie lub chcesz rozwijać się w kierunku zarządzania oraz cenisz stabilne zatrudnienie, zapraszamy do pracy z Randstad.

oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Przejrzysty system premiowy
  • Narzędzia niezbędne do pracy
  • Pakiet randstad (karta sportowa OK system, pakiet medyczny MEDICOVER oraz inne benefity)
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu

zadania

  • Koordynowanie działań związanych z realizacją projektu,
  • Kierowanie podległym zespołem pracowników – brygadzistów oraz pracowników produkcyjnych (definiowanie oraz kontrola realizacji zadań, podział obowiązków)
  • Nadzór nad prawidłową komunikacją międzyzmianową i wymianą komunikacji w projekcie.
  • Nadzór na prawidłowością i terminowością realizacji zadań podległego zespołu
  • Nadzór nad kompetencjami podległego zespołu – prowadzenie matrycy kompetencji, dbanie o funkcję zastępowania się w ramach realizowanych zadań
  • Szkolenia podległego zespołu w oparciu o kartę wdrożenia pracownika oraz inne.
  • Rozwiązywanie bieżących problemów
  • Tworzenie alertów jakościowych, tworzenie i wdrażanie procedur
  • odpowiedzialność za prawidłowy przepływ informacji dot. realizacji projektu, współpracy z klientem.

oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy w Krakowie
  • zdolności interpersonalnych, wysokiej komunikatywności
  • proaktywności w działaniu oraz zdolności organizacyjnych
  • gotowości do ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji
  • znajomości środowiska MS Office
  • doświadczenie w zakresie zarządzania ludźmi i projektami (mile widziane)