koordynator recepcji z językiem niemieckim, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Ubezpieczenia

kontakt w randstad

aneta łyszkowicz+48 697 581 378
numer referencyjny
/126/09/2018/AŁ - 54750

opis stanowiska

Zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest pracować w międzynarodowej firmie, która inwestuje w ludzi i w nowoczesne technologie, oferuje bogaty pakiet socjalny, a do tego mieści się w Twojej najbliższej okolicy? Teraz możesz to sprawdzić! Wystarczy tylko, że prześlesz nam swoje CV – aktualnie dla naszego klienta poszukujemy koordynatora recepcji.

oferujemy

  • umowę o pracę
  • pakiet benefitów pozapłacowych ( pakiet sportowy oraz medyczny)
  • wdrożenie na stanowisku pracy
  • wsparcie przełożonego

zadania

  • koordynacja pracy Zespołu Recepcji,
  • zapewnienie kompleksowej obsługi Recepcji firmy,
  • dbanie o właściwy wizerunek firmy oraz wygląd recepcji, estetykę i porządek w biurze,
  • obsługa korespondencji wychodzącej i przychodzącej oraz zapewnienie płynnego obiegu dokumentów w firmie,
  • obsługa centrali telefonicznej oraz skrzynki mailowej,
  • opieka nad salami konferencyjnymi,
  • współpraca z dostawcami usług oraz firmami kurierskimi,
  • monitorowanie zaopatrzenia firmy w materiały biurowe,
  • wsparcie i udział w projektach prowadzonych przez Biuro Zarządu

oczekujemy

  • bardzo dobrej znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel,
  • dobrej organizacji pracy oraz umiejętność podejmowania decyzji,
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (pomiędzy godz. 8:00 a 18:00).