koordynator rekrutacji zagranicznych, koszalin

kontakt w randstad
paulina fabisz - 607305108, randstad
rodzaj pracy
praca stała

lokalizacja
koszalin, zachodniopomorskie
obszar
human resources / zasoby ludzkie
rodzaj pracy
praca stała
numer referencyjny
/356/08/2018/PF - 53422

opis stanowiska

Szukasz pracy, w której Twoja kreatywność oraz umiejętności zarządzania kilkoma zadaniami jednocześnie zostałyby dostatecznie docenione? Tak się składa, ze poszukujemy właśnie osoby na stanowisko specjalisty ds. rekrutacji. Nie wahaj się i aplikuj od razu po przeczytaniu oferty!

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie podstawowe oraz motywujący system premiowy powiązany z wynikami pracy
  • możliwość rozwoju poziomego i pionowego – stawiamy na wewnętrzne awanse
  • narzędzia, które każdego dnia będą wspierały i ułatwiały Twoją pracę
  • profesjonalne szkolenia z rekrutacji i selekcji, administracji pracowników
  • usystematyzowany proces wdrożenia
  • jasna ścieżka kariery zawodowej
  • świadczenia pozapłacowe - kartę sportową, prywatną opiekę medyczną

zadania

  • koordynacja procesu rekrutacji pracowników
  • wsparcie działań konsultantów w realizacji powierzonych zadań
  • przygotowywanie raportów związanych z rekrutacją pracowników
  • bieżący kontakt z klientem
  • rozwiązywanie ewentualnych problemów Klienta oraz Pracowników
  • koordynacja działań kilku jednostek realizujących zlecenie
  • przygotowywanie dokumentów pracowniczych (legalizacja pobytu)

oczekujemy

  • bardzo dobrej znajomości języka polskiego oraz ukraińskiego/rosyjskiego
  • znajomość skutecznych kanałów i narzędzi rekrutacyjnych
  • doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji pracowników z Ukrainy w Polsce (mile widziane) lub w bezpośredniej obsłudze klienta
  • nastawienie na realizację celów
  • komunikatywność i otwartość
  • inicjatywa i samodzielność w działaniu