koordynator serwisu, sieradz

lokalizacja
sieradz, łódzkie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
doświadczenie
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Przemysł
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

krzysztof denisiuk+48 697318278
numer referencyjny
/580/11/2018/KD - 55407

opis stanowiska

Rysunek techniczny nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Posługujesz się językiem angielskim lub niemieckim? Prace ślusarskie, mechaniczne, elektroniczne nie są Ci obce? Aplikuj do firmy z branży Automotive!

oferujemy

  • analiza i/lub naprawa awarii pojazdów
  • naprawy reklamacyjne oraz przeglądy gwarancyjne
  • zarządzanie naprawami oraz wykonywanie drobnych napraw
  • stały kontakt i współpraca z istniejącymi klientami
  • odbiór i kontrola wyprodukowanych pojazdów

zadania

  • znajomości języka angielskiego lub niemieckiego
  • prawo jazdy kat. B (warunek konieczny)
  • umiejętności czytania rysunku technicznego
  • wykształcenia technicznego min. średniego
  • zdolności manualnych potrzebnych do wykonywania różnych prac (ślusarskich, mechanicznych, elektronicznych)
  • dobrej organizacji pracy własnej
  • sumienności w wykonywaniu powierzonych obowiązków

oczekujemy

  • bardzo ciekawą pracę w wiodącej firmie w branży Automotive
  • pełne przygotowanie do pracy - przeszkolenie
  • realną możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy
  • możliwość zdobywania doświadczenia w międzynarodowej organizacji