koordynator sieci dealerów rolniczych, izabelin

lokalizacja
izabelin, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Sprzedaż

numer referencyjny
/393/10/2018/DS - 54564

opis stanowiska

Pracuj w firmie, która zapewni Ci prestiż w środowisku! Podejmij współpracę w renomowanej firmie z długoletnim doświadczeniem w branży maszyn budowlanych i rolniczych- Bergerat Monnoyeur, która od 20 lat jest jedynym w Polsce autoryzowanym dystrybutorem CATERPILLAR® - najbardziej zaawansowanych technicznie i najnowocześniejszych maszyn na świecie.

oferujemy

  • Możliwość rozwoju kompetencji oraz kariery zawodowej u lidera branży maszyn budowlanych
  • Stanowisko pozwalające na podejmowanie ambitnych wyzwań zawodowych
  • Profesjonalne wdrożenie do pracy oraz rozbudowane programy szkoleniowe
  • Stabilne zatrudnienie, atrakcyjny system prowizyjny
  • Bogaty pakiet socjalny i dodatkowe benefity

zadania

  • Koordynacja współpracy z siecią dealerów rolniczych
  • Wspieracie zespołu sprzedaży i serwisu dealera w działaniach handlowych i serwisowych
  • Zapewnienie przestrzegania zasad gwarancji maszyn i programów poprawy jakości
  • Przygotowanie i prowadzenie szkolenia dla klientów
  • Organizacja i udział w działaniach promocyjnych, targach, dniach otwartych itp.
  • Budowanie strategii marketingowej w sektorze rolniczym oraz raportowanie realizacji

oczekujemy

  • Osób ambitnych, ukierunkowanych na wyzwania, szybko uczących się
  • Wykształcenie wyższe, mile widziane technicznym
  • Min. 3-letnim doświadczeniem na stanowisku sprzedawcy maszyn lub usług serwisowych
  • Znajomością branży rolniczej
  • Dobrej znajomości języka angielskiego
  • Umiejętność współpracy w zespole
  • Samodzielność w działaniu oraz z dobra organizacja pracy