koordynator utrzymania ruchu, mysłowice

lokalizacja
mysłowice, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
doświadczenie
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
wymiar czasu pracy
część etatu
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

anna kucharzewska+48 695951744
numer referencyjny
/295/11/2018/AK - 55134

opis stanowiska

Posiadasz doświadczenie w koordynacji działu utrzymania ruchu? Podejmij współpracę z międzynarodową firmą, która umożliwi Ci dalszy rozwój zawodowy! Nie czekaj-aplikuj!

oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy
  • bogaty pakiet socjalny (m.in. bony świąteczne, dofinansowanie do karty Multisport, dofinansowanie do nauki języka angielskiego, ubezpieczenie NNW, pożyczki pracownicze)

zadania

  • organizacja pracy działu
  • zapewnienie dostawy mediów (sprężone powietrze, energia elektryczna, chłodnictwo itp.)
  • prowadzenie szkoleń personelu
  • planowanie budżetu i stała kontrola kosztów
  • zapewnienie optymalnego stanu części zamiennych
  • prowadzenie projektów związanych z produkcją i techniką zakładu
  • współpraca z serwisem krajowym i zagranicznym dostawców maszyn i urządzeń

oczekujemy

  • wykształcenia minimum średniego technicznego
  • minimum 2 lat doświadczenia w dziale utrzymania ruchu jako osoba koordynująca pracę zespołu
  • praktycznej znajomości pakietu MS Office oraz programów wspomagających UR
  • zaangażowania i samodzielności
  • orientacji na zadania
  • umiejętności pracy w zespole
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego - mile widziane
  • uprawnień SEP do 1 kV