koordynator w laboratorium pomiarowym, jawor

lokalizacja
jawor, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca stała

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja

kontakt w randstad

marta kocoń+48 605130941
numer referencyjny
/441/08/2018/MK - 53466

opis stanowiska

Już jest! Mercedes-Benz Manufacturing Poland w Jaworze rozpoczyna rekrutację. Czeka na Ciebie stabilne zatrudnienie bezpośrednio w Mercedes-Benz Manufacturing Poland oraz możliwość rozpoczęcia pracy w jednej z najnowocześniejszych fabryk silników na świecie!

oferujemy

  • pracę w globalnej firmie z branży automotive
  • stabilne zatrudnienie
  • zatrudnienie bezpośrednio w Mercedes - Benz Manufacturing Poland
  • możliwość zdobycia doświadczenia w firmie wyznaczającej trendy w technologii

zadania

  • organizacja i nadzorowanie pracy podległych techników ds. pomiarów na swojej zmianie
  • proponowanie i wdrażanie usprawnień w obszarze laboratorium pomiarowego
  • udział w procesie ciągłego doskonalenia
  • monitorowanie realizacji zleceń pomiarowych
  • rozwiązywanie bieżących problemów i ustalanie priorytetów w uzgodnienie z działami współpracującymi
  • wykonywanie pomiarów geometrii części zakupowych i wyrobów ( współrzędnościowe maszyny pomiarowe, urządzenia optyczne, urządzenia do oceny kształtu i powierzchni)
  • analiza, interpretacja, raportowanie i archiwizacja wyników pomiarów
  • tworzenie nowych programów pomiarowych zgodnie ze standardami Mercedes - Benz, optymalizacja oraz wprowadzanie zmian do istniejących programów pomiarowych
  • nadzór techniczny nad urządzeniami pomiarowymi

oczekujemy

  • wykształcenia technicznego, mile widziane ukończone studia na kierunku mechanika i budowa maszyn
  • doświadczenia w dziale jakości /linii montażowej firmy produkcyjnej
  • bardzo dobrej znajomości rysunku technicznego, wyobraźni przestrzennej
  • mile widziane doświadczenie w programowaniu maszyn współrzędnościowych
  • zdolności analitycznych, organizacji, odpowiedzialności
  • umiejętności koordynowania zespołem
  • gotowości do nauki o rozwoju
  • znajomości języka niemieckiego lub angielskiego, będącej dodatkowym atutem