koordynator zespołu serwisu kurierskiego, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
2
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Administracja, Obsługa techniczna
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

justyna dąbrowska+48 697540394
numer referencyjny
/450/07/2019/JD - 59636

opis stanowiska

Jesteś osobą otwartą i lubisz wyzwania? Chcesz się rozwijać w dynamicznym i pełnym pasji środowisku start up -opwym ? Nie czekaj, aplikuj !

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia,
  • pracę międzynarodowym środowisku w dynamicznie rozwijającym się zespole,
  • możliwość poszerzenia swoich kompetencji,
  • partnerską współpracę.

zadania

  • koordynowanie i monitorowanie pracy kurierów,
  • kontrolowanie harmonogramu zadań kurierów,
  • rekrutacja kurierów (m.in.rowerowych) do zespołu,
  • przeprowadzanie szkoleń w zakresie obsługi aplikacji mobilnej,
  • wdrażanie nowych pracowników,
  • obsługa dokumentów, przygotowanie raportów,
  • komunikacja z lokalnym Operations Managerem,
  • raportowanie wyników serwisu oraz dbałość o zapewnienie najwyższej jakości obsługi klienta.

oczekujemy

  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane,
  • wykształcenie wyższe będzie dodatkowym atutem,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • umiejętność dobrej komunikacji i rozwiązywania problemów,
  • podstawowa znajomość programu Excel.