koordynator zmiany i procesu, bielsko-biała

lokalizacja
bielsko-biała, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Inne
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
zadaniowy

kontakt w randstad

aleksandra stryczek+48 +48 605 131 666
numer referencyjny
/199/10/2020/AS - 66035

opis stanowiska

Masz doświadczenie w zarządzaniu zmianą oraz w optymalizacji procesu, jeżeli tak to właśnie Ciebie szukamy.

Dla jednego z najbardziej rozwijających się Klientów na Podbeskidziu szukamy koordynatora zmiany i procesu.

oferujemy

  • umowę o pracę
  • pakiet benefitów
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • możliwość rozwoju na kierownika produkcji
  • miejsce pracy okolice Bielska-Białej

zadania

  • zarządzanie podległym zespołem
  • nadzorowanie, rozdzielanie i rozliczanie wykonywanej pracy,
  • praca i bezpieczeństwo podległego zespołu produkcji,
  • szkolenia i rozwijanie umiejętności pracowników na podległych stanowiskach pracy,
  • nadzór nad procesami produkcyjnymi
  • zapewnianie realizacji celów oraz obowiązujących zasad
  • optymalizacja procesu
  • wdrażanie nowych rozwiązań

oczekujemy

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • min 2 lata doświadczenia na stanowisku kierownik. koordynatora procesu lub pokrewnym
  • min. 0,5 roczne doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • poparte sukcesami doświadczenie w zakresie optymalizacji procesów produkcyjnych
  • znajomość TPM, SMED
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 4 brygadowym w okresie sezonu a następnie przejście na pracę 1 zmianową
  • doświadczenie i umiejętność w zarzadzaniu zespołem pracowników,
  • umiejętność analizowania i rozwiązywania problemów,