koordynator/ka ds. cudzoziemców, opole

lokalizacja
opole, opolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

kategoria
Agencje zatrudnienia, Doradztwo personalne
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

dominika mikołajko+48 505105141
numer referencyjny
/92/01/2019/DM - 55901

opis stanowiska

Zagadnienia prawne nie są Ci obce? A pracę biurowe są Twoją mocną stroną? to mamy pracę własnie dla Ciebie!!!

Poszukujemy osób do pracy w Opolu na stanowisku:

koordynator ds. cudzoziemców

oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia
  • możliwość nawiązania długofalowej współpracy
  • możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów (m.in. karta sportowa, prywatna opieka medyczna)

zadania

  • zatrudnianie nowych pracowników z Ukrainy
  • prowadzenie tłumaczeń na miejscu u Klienta
  • ścisła współpraca z działem prawnym oraz urzędami - dbanie o legalność pobytu i pracy pracowników
  • przygotowywanie raportów dla klientów
  • poszukiwanie miejsc noclegowych dla pracowników

oczekujemy

  • znajomości języka ukraińskiego - poziom biegły w mowie i piśmie
  • znajomości pakietu MS Office
  • prawo jazdy kat B.
  • mile widziane doświadczenie w pracy przy obsłudze klienta