kosztorysant fit out, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
doświadczenie
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Budownictwo, Górnictwo, Rzemiosło
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
równoważny

kontakt w randstad

małgorzata pasik-zawadzka+48 +48 697 871 134
numer referencyjny
/122/12/2018/MP - 55557

opis stanowiska

Skończyłeś studia i masz już za sobą pierwsze doświadczenia z zakresu kosztorysowania? Szukasz ciekawej pracy w przyjaznym otoczeniu? Teraz masz szansę zdobyć stanowisko z perspektywami na dalszy rozwój zawodowy. Mamy dla Ciebie pracę w dziale ofertowym u generalnego wykonawcy fit - out. Zaaplikuj i wzrastaj razem z firmą.

oferujemy

  • możliwość zatrudnienia w oparciu o Umowę o Pracę lub współpracę B2B
  • ciekawe projekty
  • możliwość rozwoju
  • komfortowe biuro

zadania

  • wykonywanie wyceny kosztów prac remontowo - budowlanych przestrzeni biznesowych
  • analizowanie dokumentacji i wymagań technicznych związanych z przygotowaniem oferty
  • wyliczenia ilości i zakresu prac do wykonania
  • wysłanie zapytań ofertowych do dostawców branżowych
  • komunikacja z dostawcami w zakresie doprecyzowania oferty
  • uczestniczenie w negocjacjach techniczno - handlowych
  • koordynowanie procesu zmierzającego do zawarcia umów z kontrahentami
  • wsparcie budowy w zakresie składania zamówień

oczekujemy

  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość środowiska CAD i Ms Office
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • umiejętności analityczne i negocjacyjne
  • umiejętność współpracy w zespole
  • skrupulatność i dobra organizacja pracy
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem