kosztorysant fit-out, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Budownictwo, Górnictwo, Rzemiosło
typ umowy
kontrakt
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

dominika kwaśniewska+48 605307704
numer referencyjny
/51/10/2020/DK - 65905

opis stanowiska

Posiadasz doświadczenie na stanowisku Kosztorysanta, a branża fit-out nie jest Ci obca? Nie czekaj, aplikuj!

oferujemy

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • ciekawe warunki finansowe
  • zatrudnienie w formie kontraktu (B2B)
  • narzędzia do pracy
  • nowoczesne biuro
  • pokrycie kosztów prowadzenia działalności przez pracodawcę

zadania

  • tworzenie kosztorysów projektowych
  • przygotowywanie przedmiarów robót na podstawie dokumentacji przetargowej
  • aktywna współpraca z Inżynierami Budowy i innymi działami
  • negocjacja warunków
  • budowanie trwałych relacji z klientem
  • współpraca z działami firmy, dostawcami oraz klientami

oczekujemy

  • znajomość rynku fit-out, w tym dostawców usług i materiałów
  • doświadczenie na zbieżnym stanowisku
  • wykształcenie kierunkowe
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • dobra znajomość MS Office, AutoCAD oraz MS Project
  • wysokich zdolności organizacyjnych, samodzielności