kosztorysant, czechowice-dziedzice

lokalizacja
czechowice-dziedzice, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
doświadczenie
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Inne
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
zadaniowy

kontakt w randstad

aleksandra stryczek+48 33 472 10 42
numer referencyjny
/58/11/2018/AS - 54929

opis stanowiska

Chcesz mieć poczucie, ze Twoja praca ma sens. Zostań kosztorysantem u naszego Klienta i podejmij wyzwanie. Czekamy na Twoją aplikację

oferujemy

  • zatrudnienie bezpośrednio przez naszego Klienta
  • umowę o pracę
  • elastyczne godziny pracy

zadania

  • opracowywanie przedmiarów robót budowlanych na podstawie dokumentacji projektowej
  • opracowywanie ofert dla Klientów
  • opracowywanie kosztorysów na podstawie kalkulacji w programie Excel lub Norma
  • analiza wymagań projektowych
  • kontakt z podwykonawcami, analiza ofert i kosztorysów podwykonawców branżowych
  • współpraca z kierownictwem budowy w zakresie zakupów i rozliczeń praca budowlanych

oczekujemy

  • wykształcenie techniczne , preferowane technik budowy, inżynier budowy
  • mile widziane doświadczenie, ale również preferowani absolwenci
  • mile widziana znajomość programu AutoCad i Norma
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej