krawcowa/krawiec, czechowice-dziedzice

lokalizacja
czechowice-dziedzice, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
30
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

katarzyna badowska+48 603304706
numer referencyjny
/14/08/2020/KB - 64855

opis stanowiska

Jeśli jesteś osobą poszukującą nowego i ciekawego doświadczenia, masz zdolności manualne i umiesz szyć, zapraszamy do zaaplikowania na naszą ofertę!

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej specjalizującej się w projektowaniu i wytwarzaniu elementów wyposażenia wnętrz samochodów osobowych i dostawczych, poszukujemy osób, które będą pracować na stanowisku krawcowa/krawiec.

Przewidywany termin zatrudnienia - początek września.

Linie autobusowe MZK są dostosowane do godziny rozpoczęcia i zakończenia zmiany.

Dla osób z okolicznych miejscowości istnieje możliwość dojazdu płatnym transportem zorganizowanym:

I trasa: Włosienica – Grojec - Oświęcim – Rajsko – Brzeszcze – Jawiszowice – Dankowice – Bestwina (oraz wszystkie mniejsze miejscowości na tej trasie)

II trasa: Kęty – Łęki - Osiek – Bielany – Wilamowice – Pisarzowice

oferujemy

  • możliwość udziału w szkoleniu, podczas którego będziesz mógł/mogła szkolić się w szyciu przemysłowym na wyspecjalizowanych maszynach szyjących (np. overlock, stębnówka, dwuigłówka)
  • szycie w pozycji stojącej
  • legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową, z możliwością przejęcia i zatrudnienia stałego
  • wynagrodzenie godzinowe plus pakiet premii
  • pracę w systemie 3 - zmianowym
  • możliwość przystąpienia do programu bonusowego Randstad Plus (opieka medyczna, karta sportowa, zniżki na zakupy, tańsze bilety do kina)

zadania

  • szycie pokrowców na zagłówki i podłokietniki samochodowe
  • wstępna kontrola jakości

oczekujemy

  • zdolności manualnych
  • minimalnego doświadczenia w szyciu
  • chęci podjęcia pracy w systemie 3 - zmianowym, na dłuższy okres czasu
  • dokładności i sumienności