krawiec/krawcowa, czechowice-dziedzice

lokalizacja
czechowice-dziedzice, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
3
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

katarzyna badowska+48 603304706
numer referencyjny
/321/11/2020/KB - 66684

opis stanowiska

Posiadasz zdolności manualne i doświadczenie w szyciu? Szukasz pracy na jedną zmianę? Mamy ofertę pracy dla Ciebie! Dla naszego Klienta, nowoczesnej firmy zajmującej się stylizacjami i wyposażeniem samochodów, samolotów oraz łodzi poszukujemy osób na stanowisko: krawcowa/krawiec.

Miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice

oferujemy

  • legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową, z możliwością przejęcia i zatrudnienia stałego
  • wynagrodzenie około 2650 zł netto/ m-c
  • pracę w godzinach 6:00 - 14:00
  • możliwość pracy w miłej atmosferze w nowoczesnej i prężnie rozwijającej się firmie
  • możliwość przystąpienia do programu bonusowego Randstad Plus (opieka medyczna, karta sportowa, zniżki na zakupy, tańsze bilety do kina)

zadania

  • szycie elementów wyposażenia wnętrz kabin samochodów i innych środków transportu
  • wstępna kontrola jakości

oczekujemy

  • zdolności manualnych
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • dokładności i sumienności