kreślarz 2d z językiem niemieckim, wrocław

lokalizacja
wrocław, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Inne
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

ewelina krzyżak+48 605 268 794
numer referencyjny
/715/03/2021/EK - 69171

opis stanowiska

Dołącz do wiodącej firmy w zakresie produkcji i sprzedaży stali oraz rozwiązań dla budownictwa i zajmij stanowisko kreślarza/ technical drafter'a ze znajomością języka niemieckiego.

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w międzynarodowej firmie
  • perspektywa rozwoju zawodowego
  • nowoczesne narzędzia pracy
  • atrakcyjna lokalizacja w centrum miasta
  • skandynawska kultura pracy
  • koleżeńska atmosfera

zadania

  • przygotowywanie rysunków technicznych (dokumentacja 2D) zgodnie z wytycznymi inżyniera
  • współpraca z liderami projektów oraz inżynierami

oczekujemy

  • znajomość rysunku technicznego konstrukcji budowlanych
  • znajomość języka angielskiego i niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • znajomość programu AutoCAD
  • podstawowa znajomość konstrukcji stalowych jako dodatkowy atut
  • wysoka etyka i kultura pracy
  • otwarty sposób myślenia i szybkość przyswajania wiedzy
  • znajomość pakietu MS Office
  • wykształcenie minimum. średnie techniczne
  • minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku